Бердянськ
Вінница
Дніпропетровськ
Дніпрорудне
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кам'янець Подільский
Київ
Кіровоград
Коростень
Луцьк
Львів
Мелітополь
Миколаїв
Одеса
Полтава
Суми
Тернопіль
Харків
Херсон
Хмельницьк
Чернігів
Чернівці
Єнергодар
Южноукраїнськ


“Навіть Богу потрібні дзвони.” (Слоган французьких рекламників)

Медіа Рітейл - рекламна агенція повного циклу, яка спеціалізується на розміщенні реклами.

Перевага нашої компанії в тому, що ми володіємо власними рекламними носіями. Ми надаємо нашим клієнтам вигідні умови на розміщення і бездоганність у проведенні рекламних кампаній.

Ми працюємо на рекламному ринку України більше 6 років. За цей час провели багато рекламних кампаній, у тому числі для відомих світових брендів, таких як Unilever, Cfraft Foods, Kia, Novus, Magnetic.

Ми також пропонуємо фонове музичне оформлення для вашого бізнесу. «Медіа Рітейл» працює у сфері ліцензування музики і володіє правами на чисельні музичні композиції для комерційного використання в якості фонової музики без додаткової виплати роялті.

Надаємо послуги по створенню аудіо і відео роликів різної складності. У нашому розпорядженні є власна продакшн студія.

Наша команда професіоналів організовує для Вас комплексний рекламний супровід, забезпечить якість і оперативність роботи.

Медіа Рітейл - реклама, яка працює завжди!

Послуги


Реклама

РА Медіа Рітейл пропонує наступні види реклами: реклама в транспорті, аудіо реклама в супермаркетах, реклама на моніторах.

Продакшн

Запис та виготовлення аудіо роликів для трансляції на радіостанціях, в магазинах, мережах супермаркетів, торгових будинках, on-line виданнях, тощо.

Музика

Фонова музика - ефективний маркетинговий інструмент. Правильне музичне оформлення створить унікальний позитивний образ Вашого бізнесу.


Клієнти